Menu

فرهنگی و ورزشی

مجموعه دیلمان اعتقاد ویژه ای به گسترش ورزش و سلامتی برای مردمان ایران زمین خصوصا ایجاد شرایط اسان برای جوانان رعنای این سرزمین دارد.
بر همین اساس شرکت ورزش دوستان دیلمان در سال 1392 و با شماره ثبت 445111 با هدف اشاعه فرهنـــگ ورزش خانواده تأسیس گردید و هم اینک با کوله باری از تجربه حاصل از تلاش  مدیران ، مهندسین ، تکنسینها و پرسنل کارآزموده اقدام به راه اندازی فروشگاه مجازی و اینترنتی محصولات ورزشی نموده و در محدوده صنفی خود در سطح کشوربعنــوان یکی از بــزرگتریــن واردکننــــده و فروشنده لوازم ورزشی در ایران مشغول به کار است. این شرکت بر آن است تا با حرکت در مسیر تعالی و پایبندی به شعار خود که فروش را آغاز یک تعهد و وظیفه میداند ، رســالت خود را در  اجرای این مهم و نهادینه کردن فرهنگ ورزش در خانواده های ایرانی به بهترین نحو ممکن انجام دهد. این  شرکت تلاش دارد تا با ارتقاء جایگاه ورزش در خانواده و به تصویر در آوردن دور نمای استفاده از دستگاههای ورزشی در خانواده ها ، خود را هم راستا با اقبال عمومی جامعه در زمینه دستیابی به سلامت جسمی و روانی قرار دهد و با تلاش حداکثری برای آشنا کردن مردم با مزایای استفاده از دستگاههای ورزشی به این مهم جامه عمل بپوشاند. سایت ورزش شاپ سیاست " تجربه یک خرید لذت بخش " را  در دستور کار قرار داده است که سعی دارد تمامی مراحل خرید شـــامل پیش خرید ، خرید و پس از خرید را مد نظـــر قرار داده و راهکارهایی را برای ارائه یک تجربه خرید خوب ، مطمئن و رضایت بخش پیش روی مشتریــان محترم قرار دهد.
این شرکت در برنامه های میان مدت و بلند مدت خود راه اندازی باشگاه ورزشی را دارد و در همین راستا اقداماتی در جهت راه اندازی تیم فوتسال نیز محقق نموده است.

 

 

 

 

Color Scheme:
Skin Width:
Background Pattern:
Megamenu Columns:
Search Option: Close
Administrator Only!
"Get CSS" is disabled on demo site.