Menu

فرهنگی و ورزشی

مجموعه دیلمان اعتقاد ویژه ای به گسترش ورزش و سلامتی برای مردمان ایران زمین خصوصا ایجاد شرایط اسان برای جوانان رعنای این سرزمین دارد.
بر همین اساس شرکت ورزش دوستان دیلمان در سال 1392 و با شماره ثبت 445111 با هدف اشاعه فرهنـــگ ورزش خانواده تأسیس گردید و هم اینک با کوله باری از تجربه حاصل از تلاش  مدیران ، مهندسین ، تکنسینها و پرسنل کارآزموده اقدام به راه اندازی فروشگاه مجازی و اینترنتی محصولات ورزشی نموده و در محدوده صنفی خود در سطح کشوربعنــوان یکی از بــزرگتریــن واردکننــــده و فروشنده لوازم ورزشی در ایران مشغول به کار است. این شرکت بر آن است تا با حرکت در مسیر تعالی و پایبندی به شعار خود که فروش را آغاز یک تعهد و وظیفه میداند ، رســالت خود را در  اجرای این مهم و نهادینه کردن فرهنگ ورزش در خانواده های ایرانی به بهترین نحو ممکن انجام دهد. این  شرکت تلاش دارد تا با ارتقاء جایگاه ورزش در خانواده و به تصویر در آوردن دور نمای استفاده از دستگاههای ورزشی در خانواده ها ، خود را هم راستا با اقبال عمومی جامعه در زمینه دستیابی به سلامت جسمی و روانی قرار دهد و با تلاش حداکثری برای آشنا کردن مردم با مزایای استفاده از دستگاههای ورزشی به این مهم جامه عمل بپوشاند. سایت ورزش شاپ سیاست " تجربه یک خرید لذت بخش " را  در دستور کار قرار داده است که سعی دارد تمامی مراحل خرید شـــامل پیش خرید ، خرید و پس از خرید را مد نظـــر قرار داده و راهکارهایی را برای ارائه یک تجربه خرید خوب ، مطمئن و رضایت بخش پیش روی مشتریــان محترم قرار دهد.
این شرکت در برنامه های میان مدت و بلند مدت خود راه اندازی باشگاه ورزشی را دارد و در همین راستا اقداماتی در جهت راه اندازی تیم فوتسال نیز محقق نموده است.

 

 

 

در ادامه فعاليت هاي ورزشي ، شركت ورزش دوستان ديلمان ضمن انعقاد قرارداد با وزارت ورزش ، اقدام به انعقاد قرارداد ساخت هتل در باشگاه انقلاب اسلامي به مدت ١٠ سال نموده است.

شايان ذكر است هزينه سرمايه گذاري اين پروژه بيش از ١٠٠ ميليارد ريال مي باشد .

Color Scheme:
Skin Width:
Background Pattern:
Megamenu Columns:
Search Option: Close
Administrator Only!
"Get CSS" is disabled on demo site.