Menu

صنایع تولیدی

گروه دیلمان با تکیه بر بیش از یک دهه تجربه در امور اقتصادی در صنایع مختلف و با توجه به شرایط زمانه و نیاز حمایت و ورود بخش خصوصی به صنایع تولید داخل و با عنایت به فرمایشات  مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید داخل و صادرات به کشورهای مختلف اقدام به مطالعه و احداث کارخانجات تولیدی متعدد در صنایع مختلف نموده است ,از این رو از ابتدای دهه نود اقدام به اخذ مجوزات قانونی و احداث کارخانجات تولیدی نموده است.

کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف و دمنوش های گیاهی:

گروه دیلمان با بررسی های کارشناسانه در سال 1393 و 1394 به نیاز جامعه مبنی بر کمبود در عرضه صنایع یکبار مصرف پی برد و بر همین اساس پس از اخذ مجوز های قانونی و اخذ جواز تاسیس به شماره  20627    اقدام به احداث کارخانه تولید ظروف یکبار مصرف آلومینومی نموده است,در ادامه و با توجه به پیشرفت کار و در جهت افزایش سبد محصولات تولیدی ظروف یکبار مصرف کاغذی و لیوان های دمنوش دار و لیوان های چای دار نیز به سیاست های تولیدی کارخانه فوق اضافه شد.

در سال 1395 با شرکت در نمایشگاه چای و صنایع وابسته موفق به عقد قراردادهای منتسب با سازمان های دولتی ونیمه دولتی کشور شده و در ادامه به صادرات محصولات فوق به کشورهای همسایه و قاره آفریقا نموده است.

شرکت پارسا ظرف دیلمان به شماره ثبت  479582  با استفاده از مدیران جوان و موفق کشور اقدام به ثبت قانونی 3 برند ماکان , متین و مانلی برای محصولات تولیدی خود نموده است . این مجموعه در نظر دارد از ابتدای سال 1397 فروشگاه های زنجیره ای ماکان را در تهران و سپس در شهرستانهای کشور عزیزمان احداث نموده و با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب خدمات جدیدی را به هموطنان عزیز ارائه نماید.

هم اکنون کارخانه تولید ظروف در شهرک صنعتی فیروزکوه در زمینی به وسعت 3000 متر احداث گردیده و برای طرح توسعه تولیدات آتی آن 2 زمین به ابعاد 2700 و4400 متر مربع خریداری گردیده است.

کارخانجات تولید یونولیت سقفی , دیواری و تری دی پانل :

در سال 1394 مجموعه دیلمان با بررسی شرایط پیش روی صنعت ساختمان و ساخت و ساز کشور اقدام به اخذ مجوز از سازمان صنعت و معدن و تجارت به شماره 445810  نموده است.

در ادامه با بررسی بیشتر اقدام به احداث کارخانه با جدیدترین تجهیزات اروپایی برای ساخت یونولیت سقفی , یونولیت دیواری ,دیوارهای پیش ساخته نموده است .کارخانه فوق در استان گلستان احداث گردیده است .کلیه محصولات تولید شده در کارخانه فوق با بالاترین کیفیت بوده و جهت صادرات به کشورهای همسایه می باشد

با استفاده از محصولات این کارخانه سرعت ساخت سازه های ساختمانی بسیار بالا رفته و وزن ساختمان نسبت به بلوک های سیمانی و آجری تا 60دصد کاهش می یابد.همچنین با استفاده از صنعت فوق قیمت تمام شده ساختمانها نیز کاهش قابل توجهی می یابد.

SimpleGallery

جستجو برچسب ها 
Color Scheme:
Skin Width:
Background Pattern:
Megamenu Columns:
Search Option: Close
Administrator Only!
"Get CSS" is disabled on demo site.