Menu

توزیع و پخش

با توجه به دارا بودن شرکت تولیدی و لزوم پخش عمده و مویرگی محصولات فوق ، این مجموعه در سال 1392 اقدام به تأسیس شرکت دی پخش دیلمان نموده است. و در حال حاضر به صورت تخصصی در حال توزیع و فروش محصولات بهداشتی ، شوینده و غذایی می باشد.

این شرکتدر همان سال اقدام به انعقاد قرارداد با چندین شرکت تولیدی برای توزیع مویرگی محصولات آنها نمو. در ادامه با انعقاد قراردادی انحصاری با یکی از کارخانجات تولید محصولات شوینده اقدام به پخش انحصاری محصولات فوق نمود

این شرکت در سال 1395 به عنوان نماینده انحصاری گروه دیلمان اقدام به صادرات انحصاری محصولات غذایی و ظروف شرکت پارسا ظرف و محصولات ساختمانی شرکت انبوه سازان نموده است.

بازار هدف

ما در محدوده جغرافیایی داخل كشور به مشتریانمان ارائه خدمات می نمائیم.

ویژگی ممتاز نسبت به رقبا
ما مفتخريم به برخورداري از مزيت هاي قابل اتكايي از قبيل؛ نام تجاری معتبر، جایگاه مناسب در بین شرکتهای پخش، وابستگی به هلدینگ دیلمان، تعصب سازمانی همکاران و حاکمیت خرد جمعی.

دیدگاه کلان سازمانی نسبت به کارکنان
ما همکارانمان را ارزشمندترین سرمایه و دارایی سازمانی دانسته و براین باوریم که رشد و تعالی پخش دی پخش وابسته به ارتقاء سطح کمی و کیفی نیروی انسانی آن است.

فناوریهای مورد استفاده
با تاکید بر دانش نوین مدیریت زنجیره تامین (SCM) و با اعتقاد به یکپارچگی جریانهای فیزیکی، اطلاعاتی و نقدی، استفاده از رویکردهایی چون نرم افزار جامع برنامه ریزی منابع بنگاه، روشهای سفارشگیری مکانیزه، بسته بندی سفارش، ردیابی ماهواره ای و زنجیره سرد کامل را سرلوحه فعالیت خود قرار داده ایم.

فلسفه وجودی سازمان
ما سازمانی انتفاعی هستیم و در زنجیره تامین ، نقش حلقه واسط میان تامین کنندگان (خصوصا سهامداران) و فروشگاه  ها/ مراکز فروش را بازی می کنیم.

رویکرد سازمان نسبت به رشد و سودآوری
ما با رویکرد ایجاد ارزش بلندمدت برای ذینفعان، بر ابعاد زیر تاکید داریم: الف- استراتژی رشد - تقویت ارزش مشتری - توسعه فرصتهای درآمدی ب- استراتژی بهره وری - افزایش کاربری دارایی ها - بهبود ساختار هزینه ها

وظیفه سازمان در قبال ذینفعانمان
ما وظايف خويش در قبال ذينفعان خود را به شرح ذيل بر شمرده ايم؛ - ارتقاء سطح سلامت جامعه - ارتقاء سهم بازار و سود سهامداران - ارتقاء سطح رضایتمندی همکاران - ارتقاء سطح کیفیت خدمات ارائه شونده به مشتریان

 

همچنين اين شركت با توجه به سياست هاي بلند مدت مجموعه اقدام اخذ مجوز براي احداث اولين كارخانه طبقاتي ايران براي توليد محصولات كارتن و جعبه و محصولات يكبارمصرف نموده است .

از همين رو موفق به اخذ جواز تاسيس و تامين ٤٤٠٠ زمين در شهرك صنعتي فيروزكوه نموده است .

شركت دي پخش ديلمان در ادامه فعاليت هاي اقتصادي ، اقدام به سرمايه گذاري در صنعت آب معدني و آب آشاميدني با برند ماهان و ورساي نموده است .

www.mahanwater.ir

تصاویر مرتبط

جستجو برچسب ها 
Color Scheme:
Skin Width:
Background Pattern:
Megamenu Columns:
Search Option: Close
Administrator Only!
"Get CSS" is disabled on demo site.