Menu

املاک و ساخت و ساز

انجام كليه خدمات فني و مهندسي و عمراني جهت توليد و مونتاژ و ساخت دهكده يا شهرك هاي تفريحي، مسكوني و ورزشي.
مشاوره، طراحي، راه اندازي و نگهداري كليه تأسيسات و تجهيزات تفريحي داخلي وخارجي هتل و متل مجتمع ها و دهكده ها ي مسكوني ورزشي و تفريحي.
سرمایه گذاری در پروژه های ساختمانی بطور مستقل و یا با مشارکت انبوه سازان اعم از واحدهای مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، درمانی، ورزشی و سایر کاربری ها.
قبول عاملیت بمنظور بررسی، نظارت فنی و مدیریت در بخش ساختمان و مسکن.
ارائه خدمات مشاوره ای و امکان سنجی پروژه های ساختمانی.
ایجاد، سرمایه گذاری و یا مشارکت با اشخاص حقیقی و حقوقی.
سرمایه گذاری در خرید، فروش، اداره، در اختیار گرفتن، تأسیس، ایجاد، توسعه، تکمیل، واگذاری و اجاره انواع واحدهای مسکونی، اداری، خدماتی، تجاری، کارخانه ها، واحدها و شرکت های فعال در بخش های تولیدی اعم از صنعتی و معدنی، کشاورزی، ساختمانی و هرگونه اموری که به نحوی از انحاء با فعالیت های فوق مرتبط باشد؛ در داخل و خارج از کشور و واگذاری حصه دارایی ها به اشخاص ثالث از طریق تسهیلات اجاره اعتباری.
 
بر همین اساس شرکت انبوه سازان پردیس دیلمان با شماره ثبت 445810 در تاریخ 1392 در تهران تاسیس گردیده است.
و با اخذ مجوزهای لازم اقدام به ساخت مجتمع های اداری و مسکونی و ویلایی نموده است.
در ادامه برنامه های بلند مدت در نظر دارد در هر یک از شهرهایی که مجموعه دارای قرارداد دولتی یا کارخانه ای راه اندازی می نماید شرکت ساختمانی نیز اقدام به خرید زمین و سپس ساخت مجتمعی نموده و حداقل 10 % از واحدهای ساخته شده را برای مدیران مجموعه پس انداز نماید.

منطقه ویژه گردشگری تنگه واشی: 

در راستای اهداف و برنامه ریزی مجموعه ، این شرکت پس از یررسی های کارشناسانه ، اقدام به اخذ مجوز احداث مجتمع اقامتی- گردشگری در منطقه سرسبز تنگه واشی نموده است.

منطقه ویژه گردشگری چهار باغ :

در ادامه سیاست های مجموعه دیلمان, شرکت انبوه سازان اقدام به اخذ مجوز ایجاد منطقه ویژه گردشگری در منطقه توریستی چهار باغ گرگان نموده, بر همین اساس پس از تحویل 5 هکتار زمین در منطقه فوق در حال انجام اقدامات قانونی برای واردات تعداد 10فروند هلیکوپتر تفریحی و 5 بالن از کشور آلمان می باشد.

طرح گردشگری فوق دارای 5 ایستگاه گردشکری در استان گلستان بوده و در بهترین مناطق توریستی توقفگاه ایجاد خواهد نمود.

احداث خط تولید و کارخانه یونولیت سقفی و تری دی پانل :

در ادامه شرکت انبوه سازان به عنوان مجری ساختمانی گروه اقدام به اخذ مجوز از سازمان صنعت ,معدن و تجارت به شماره 445810 با موضوع تولید یونولیت سقفی و محصولات وابسته نموده است.کلیه محصولات شرکت فوق برای صادرات به کشورهای هدف و منطقه می باشد.

تصاویر مرتبط

جستجو برچسب ها 
Color Scheme:
Skin Width:
Background Pattern:
Megamenu Columns:
Search Option: Close
Administrator Only!
"Get CSS" is disabled on demo site.